MEIST

Eufooria peamine eesmärk on tuua naeratust näole ning luua eufoorilist  emotsiooni läbi meelt lahutavate toodete ja teenuste

Me muudame sinu peo, tähtpäeva või miks mitte, tavalise argipäeva värvikamaks pakkudes suures valikus huvitavaid ja omapäraesid ning ka personaliseeritud tooteid kingitusteks või kaunistama pidu või kodu. Samuti leiab meilt hulga renditooteid ning vajadusel abistame ka peokorraldusega - ideest teostuseni (beebipeod, tüdrukute- ja poissmeesteõhtud, pulmad, sünnipäevad ja muud tähtpäevad.

Kuidas me ideeni üldse jõudsime?
Kuna meelelahutus ja kõik, mis on lõbus, on meid alati köitnud, siis tuli see kuidagi loomulikult. Kui ürituste,nii väiksemate kui suuremate  korraldamine oli teemaks juba aastaid (sünnipäevad, tüdrukuteõhtud, beebipeod, meelelahutuslikud väljasõidud, suured jõulupeod ning ligi 100 külalisega pulmad), siis dekoratsioonide ja esemete personaliseerimiseni jõudsime 2019.a. Siis sai oma pulma tarbeks osaliselt lisaks teenusena võetud dekoraatorile ka ise käed külge pandud. Sellele järgnesid 2020. aasta alguses esimesed mehaanilised ja elektroonilised töövahendid ning hoog sai täiega sisse. Ametlikuks sai asi tehtud, siis kui hakkas järjest enam tekkima sõpru ja tuttavaid ja nende sõpru ja tuttavaid, kes tundsid samuti meie toodete vastu huvi.

Kust tuleb meie nimi Eufooria?
Eufooria nime välja mõtlemine oli aeganõudev töö. Nimi pidi kindlasti edasi andma positiivset emotsiooni ja olema kuidagi seotud meelelahutusega, samas omama meile ka mingit muud tähendust.  Nagu väga tihti ikka juhtub, siis oli ka Eufooria nimi meil koguaeg nina all olemas :) Meie pere imearmas kass kannab passi järgi nime - Euphoria. Hüüame teda Effuks. Nii sai meie ettevõtmise ametlikuks nimeks Effu OÜ. 
Effu on üks suur meisterdamise fänn - nimetame teda järelvalveks. Ta on alati kohal ja uudistamas, kui töö käib. Seega oli meie kalli kiisu nime tõlkimine eesti keelde ja brändile nime andmine selle järgi meie jaoks tõeliselt hea mõte ning nime tingimused said ka täidetud - lisaks üldteada tähendusele ka meie jaoks teistmoodi eriline.

Mis on meie jaoks oluline?
 • Sõbralik, aus ja avameelne suhtlus
 • Pakkuda kvaliteeti kõiges, millega tegeleme
 • Raiskamise vältimine - sellepärast pakumegi osasid tooteid ka rentimiseks ning pakendamisel taaskasutame, kus võimalik
 • Ajas areneda ning käia kaasas aja ja trendidega ning peegeldada seda ka oma äris
 • Ürituste korraldamise ja dekoratsioonide puhul:
  - et ürituse peategelased saaks just sellise peo nagu NEILE meeldib. Toon mõned näited. Ei ole just haruldane, kus nt tüdrukute- ja poissmeeste õhtud või beebishowerid tehakse sõprade/sõbrannade maitse järgi, arvestamata mis tegelikult võiks peategelast rõõmustada. Samuti olen näinud, kus vanemad on heasoovlikult võtnud enda peale pulmabändi organiseerimise ja tasumise, kuid valinud selle siis ainult enda maitse järgi, mis pärast ka pruutpaari väga kurvastas ning ka külalised said aru, et see pole ju pruutpaari nägu.
  - terviklikkus ja täpsus. KÕIK peab olema läbi mõeldud ning plaan peab paigas olemas. Sealjuures tuleb arvestada võimalike riskidega ning need vajadusel maandada (ilma risk, plaanis püsimise, muud tegijast mitte sõltuvad riskid).
  - detailid - mida rohkem ja läbimõeldumad on peol ägedad detaid, seda suurem on tavaliselt külaliste "Wow!" Muidugi on kõik inimesed erinevad ja igale ühele pole see oluline. Küll aga on oluline, et kui ürituse võõrustaja soov on tõeliselt äge pidu, siis selle ta ka saab.

Kui ka Sinu ootused ja tõekspidamised meiega ühtivad ning näed, et saaksime Sulle kuidagi kasulikud olla, siis soorita ost meie e-poest või võta julgelt ühendust ja räägi meile oma soovist. 

Eufoorilisi elamusi soovides!