Pudeli puhastamiseks sobib hästi nt Eco Max kookoskiust pudelihari, mille saad juurde osta SIIT
Täielik teksti värvivalik:
Põhivärvid: must, valge. Roosad: heleroosa, tumeroosa, neoonroosa Lillad: helelilla, tumelilla. Sinised: helesinine, tumesinine Metallik: heledam kuldne, tumedam kuldne, hõbe, pronks, matt kuldne, rose gold. Rohelised: tumeroheline, mündiroheline. Holograafilised värvid: holo hõbe, holo roheline, holo sinakas-roosa, holo kollakas roosa, holo täppidega rose gold, holo rose gold. Muud värvid: kollane, oranž, punane.

Lapse nimega Carl Oscari joogipudel

Läbi müüdud
LAPSE NIMEGA CARL OSCAR KÕRREGA JOOGIPUDEL
Carl Oscar pudelid on toksilise keemia- ja BPA vabad ning on saanud tunnustuse European Food Contat Regulationsi poolt, et sellega kokku puutuvad toidud ja joogid on lapsele ohutud. Pudelid on disainitud lapse käe järgi ja toodetud selliselt, et need kestaksid kaua.
Läbi müüdud
NB! PALUN KIRJUTA PUDELILE SOOVITUD NIMI JA NIME VÄRV  TELLIMUSE VORMISTAMISE LEHEL OLEVASSE LISAINFO KASTI VÕI ANNA SEE MEILE TEADA FB POSTIKASTI VÕI eufooria@eufooria.ee
SOOVITUS:
Kui nimi on pikk (alates 6 tähte) ja/või koosneb kahest nimest, siis soovitame valida külili teksti asetus ning paksem font (2 või 3), et nimekleebis võimalikult kaua värskena säiliks. Miks? Sest mida pikem on nimi, seda pisemad on tähed ja seega ka nakkumispind. Külili asendis on tähed suuremad, kui ülevalt alla asetuses.

Toote- ja hooldusinfo:.

Suurus: 17,5cm (h) x 7,1cm (d) ja 110 grammi, Mahutab 350 ml

Puhastamine: Käsitsipesu, et pudelil olev nimi püsiks võimalikult kaua värskena.  Pudeli puhastamiseks sobib hästi nt Eco Max kookoskiust pudelihari, mille saad juurde osta SIIT